Пра́пор — графічне зображення незалежної країни та її вільних громадян; полотнище правильної геометричної (найчастіше, прямокутної) форми, підвішене на жердині, або щоглі, що зображує певну комбінацію кольорів і символів та зазвичай використовується для ідентифікації певних територій та сигналювання. Вивченням прапорів займається наука вексикологія.
З давніх часів і до наших днів прапор вважається символом незалежної держави або народу. Недарма підйом державного прапора - перша урочиста церемонія після проголошення нової держави.) та сигналювання. Вивченням прапорів займається наука вексилологія.Прапори вперше з'явилися в Китаї та Індії, а пізніше поширилися по всьому світу. Через те, що прапори виникли настільки давно, неможливо виявити який прапор був першим. Однак доведено, що Даннеброг - це найстаріший прапор світу, який використовується до цих пір.Повертаючись далеко в 13-е століття, імовірно з 15 червня 1219, Даннеброг є державним прапором Данії і служить натхненником для дизайну прапорів інших скандинавських країн. До його офіційного прийняття прапор в основному використовувався в регіоні вікінгів і мав трикутний край. Австрія також претендує на володіння найстарішим за походженням прапором у світі, хоча їхній прапор, судячи з усього, датується 1230-м роком. мова - це не просто мова і рух. Прапори-семафори - це система для передачі інформації на відстані за допомогою візуальних сигналів ручних прапорів, стрижнів, дисків, а іноді просто голими руками або руками в рукавичках. Інформація кодується положенням прапора і зчитується коли прапор знаходиться у фіксованому положенні.
Семафори були прийняті і широко використовуються в морському світі з початку 1800-х років (ручні прапори замінені на так звані «механічні руки»). Семафорні сигнали, наприклад, використовувалися в битві при Трафальгарі. Це був період, коли винайшли сучасну систему військово-морських семафорів, яка використовувала ручні прапори. Вона до цих пір використовується для екстреного зв'язку в денний час, а вночі замість прапорів застосовуються освітлені палички.230-м роком.
Немає коментарів:
Дописати коментар